PARTIZANUL VLADESTI - GLORIA BEREVOIESTI 5-1
PETROLUL HARTIESTI - AS POENARI DE MUSCEL 0-0
AS BUGHEA DE JOS - SPORTING MIHAIESTI 3-1

9 comentarii:

1. Real Vladesti au fost furati de catre centralul mecului din mecul cu Inter Cotesti pt ca a fluierat sfarsitul celor 90 de min cu 5 min inainte si lea acordat un penalti ineczistent celor de la Cotesti la scorul de 2-2 prin care in urma penaltiului Cotestul a inscris golul de 3-2.In prima repriza un aparator al celor de la Cotesti a pus mana pe minge intentionat ca ultim aparator dar arbitrul nu ia acordat cartonasul rosu care se impunea ba din potriva nici cartonas galben nu ia dat acelui jucator a dat doar lovitura libera pt ce i de la Vladesti.Asa hotie si furt pe fata nu am mai vazut de mult pacat de aceasta echipa a celor de la Real Vladesti pt ca a fost net superioara celor de la Cotesti.

RăspundețiȘtergere
  2. Ii rugam pe cei ce trimit arbitri la mecuri sa nu mai trimita niste arbitri ca cei ce au fost la mecul dintre Inter Cotesti-Real Vladesti pt ca cei de la Cotesti au avut arbitri de partea lor. Ie pacat pt ca munca unei echipe sa fie distrusa de catre niste arbitri ca acestia

3. astia de la real vladesti nu mai mancati ma ce nu trebuie ca lumea va crede ati avut 2 ocazi sati dat 2 goluri si albitri au fost de nota 10 a albitrat extrem de corect nu aveti valoare mai baieti asta e suntem mai buni

4. ba albitru atinut cu voi vreti motive
    1.albitru trebiuia sa dea rosu pentru ca un jucator de la Inter Cotesti aprins mingea intentionat cu mana si era si ultimul aparator dar albitru adat lovitura libera atata
    2.albitru a oprit meciu anainte cu 5 minute sa seduca cele 45 de minute cu asa va loudati voi

5. BA A FOST DOAR 2 SCHIMBARI SI A DAQT UN MIN DE PRELUNGIRI. PE DEASUPRA IN PRIMA REPRIZA INTERU A AVUT SI UN PENALTI NEVALIDAT , ASA CA TACETI AM FOST PESTE VOI CU MULE. FORZA INTER

6. Daca tot postati aici..mesaje..scrieti in plm corect...citez,,albitru* atinut cu voi vreti motive"". Bogdane ar trebui sa pui un test de limba romana pentru cei inapti pana sa posteze vreun msj.Si mai e si celalat de la cotesti cu ,,MULE''..uitati-va frate la mesaj cand postati sa nu mai postati gresit.Si nu va mai certati pentru un meci tampit k nu sunteti in LIGA I.

7. Duminica la 11 an Vladesti sa joaca Derbiul antre REAL VLĂDEŞTI si PARTIZANUL VLADESTI osafie tare de tot

8. ma astia buni de la real vladesti dc e inter pe 3 si voi pe ultimu lok ca suntem mai buniiiii

9. Partizanul isi merita statutul de campioana en-titre!!! in primele 3 etape a demonstrat ca e cea mai buna echipa a campionatului si a luat de la inceput o optiune serioasa pentru recastigarea campionatului!! bravo baieti!!!