VIDEO - SPORT

duminică, 21 martie 2010

Şoc la Mihăeşti:

Rasti, asemenea lui Zapata!
     Sporting Mihăeşti conducea în minutul 90 cu 2-1 pe AS Poienarii de Muscel pe teren propriu şi se îndrepta spre o nouă victorie în campionat, cea cu numărul 13, numai că, în dorinţa de a păstra acest rezultat, unul dintre fundaşii gazdelor a pasat înapoi la portarul Bogdan Rasti! Acesta, asemenea lui Zapata în meciul cu Dinamo, a gafat - şutând puternic pe lângă minge - şi oaspeţii au egalat! De parcă nu ar fi fost de ajuns, aceştia au mai lovit odată în ultimul minut al prelungirilor, când au înscris pentru un incredibil... 3-2!