AS Schitu Goleşti - Partizanul Vlădeşti 3-1
AS Aninoasa - Sporting Mihăeşti 2-3

26 de comentarii:

1. f.c.dragoslavele a inceput sa schiapete,a cam ramas de caruta,ce zici bogdane asa este?

RăspundețiȘtergere
  2. NE-AU FURAT ASTIA DE LA COTESTI CU ALBITRUL.AM AVUT PENALTY IN MIN 80 SI NU NE-A ACORDAT,CE SA MAI ZIC CA AU TRAS DE TIMP SI ABIA A DAT 2MIN PRELUNGIRE. RUSINE!!!

3. Mare hotie la Dragoslavele,au venit Cotestiul pregatiti cu albitrul,noroc cu portarul.

4. nu sunteti fayr playr va s rusine sa recunosteti ca egal a fost un scor echitabil. Nu uitati ca a doua repriza am avut si noi o multime de ocazi

5. Da,meciul a fost unul echitabil,faze si de-o parte si de alta,dar sincer ne-a cam furat albitrul.Zi si tu cate min de prelungire a dat la cum s-a jucat,si mai ales nu ne-a acordat penalty spre sfarsitul jocului.

6. Pt. A.S. BUGHEA DE JOS
    JUCATI UN FOTBAL FRUMOS. AVETI UN PORTAR SI UN ANTRENOR VALOROS.
    IMPORTANT ESTE CA REUSITI SA PRACTICATI ACEST SPORT FARA O SUSTINERE PE MASURA DIN PARTEA AUTORITATILOR LOCALE.
    BAFTA IN CONTINUARE.

7. dragoslavele au un portar de liga 1 la fel si jucatorul cu nr.10 care merita sa joace la nationala de tineret.asa este alex.

8. AM UITAT CEVA
    UN PICIOR RUPT POATE FI O INTAMPLARE DAR TREI MI SE PAR PREA MULTE.
    JUCATI FOTBAL MAI MULT DIN PLACERE ATUNCI RESPECTATIVA .

9. portaru este in tradevar forte bun , dar nr 10 azi nu se vazut pe teren

10. dar s-a vazut la voi la Cotesti portarul.dupa ce k are 42ani(l-am intrebat yo),ligamente rupte la piciorul stang sau drept,cum a scos sutul din prima repriza???vinclu era frate,sa mor ce faza era.

11. ba e el veteran dar e bun si era cel de rezerva ca titularu nu a venit

12. arbitraj jalnic la cetateni...cu gol primit de gloria in min 87....2 faulturi crave in atac....cat casa...nu se fluiera...si se termina 2-1...o partida ce mergea catre un 1-1 echitabil...rusine arbitrii,rusine irimia,care din min 3 de cand a acordat penalty,pana in minutul 90,a fluierat cu gazdele...GLORIA ..nuca tare....

13. Pai dak astia de la Schitu' i-au batut pe cei de la P.Vladesti,sper k etapa viitoare vom face un meci bun,poate chiar victoria. Fortza Dragoslavele!!!

14. Bai dar astia d la Rucar sunt invincibili???bate INTER COTESTI etapa viitoare

15. cel mai muist arbitru a fost ala de la cetateni si dak il prind ii rup picioarele k a fost un nenorocit

16. Pai sa i le rupi cand vine acasa la voi,asa am facut si noi;unul ne-a furat in deplasare si ne-a furat si acasa apoi ce bataie i-au dat astia.

17. numai bataie aveti in cap!!!!! v- a furat arbitrii:)) intrebati peste tot pe ceilalti delegati:ba la meciu din tur cu mn ai dat ceva la arbitrii ca ne-au furat.....NIMIC.....asa ca gura ca nici macar apa nu le dati....delegatii!!!eu unul mereu m-am dus cu sticla de apa la ei.....si le-am zis fiti corecti!!!nu se face atata tam-tam nici la liga 1....................!!!!!!!!jucatorde placere liga V seria nord!!!!!Hai Poienarii!!

18. s-a dus partizanuuuuuuu..........................................pe 7.. in cadere libera!!!

19. Meciul GLORIA.B-AS BALILESTI scor3-1 pe teren ,s-a decis 0-3 la masa verde, pentru cartonase galbene neplatite.VEZI-AJF ARGES SECTIUNEA COMPETITII.

20. A castigat vreodata Berevoiestiul la Cetateni?Nu aveati nici-o sansa cu echipa cu care a-ti venit.Cetateniul este intr-o pasa mai proasta acum,altfel facea golaveraj cu voi.

21. Poate ai dreptate in ceea ce priveste clasamentul, dar vad ca nici AJF-ul nu a actualizat, iar clasamentul oficial este al lor! Multumesc pentru intelegere...

22. catre anonimul cu "partizanul in cadere libera": prieten sa treci tu prin ce am trecut noi ca in doua duminici la rand sa iti vezi colegi cu picioarele rupte luati cu ambulanta si dusi in sala de operatie. Si sa ajungi sa joci in 8 insi ca restul au iesit pe brate din teren.

23. Bai baietzi voi vroiatzi penalty la faza aia ma ?? pai ala care a cazut era de 2 ori cat mine si tot voi vroiatzi penalty ..sa fim seriosi .... a fost un meci echilibrat cu ocazii si de o parte si de alta ( noi avand ocaziile cele mai clare de gol), care s-a incheiat echitabil zic eu . De la rucar o luam sigur ca nu vin jumatate din echipa ..asta e :D oricum ii batem =)))

24. Si mai ales k vin k arbitrii cei d la rucar.